Ny visuell identitet for virksomhetene i ARE Treindustrier
Fra 1.februar samler ARE Treindustrier AS sin virksomhet under en felles profil og merkevare, og går med det fra Jatak til ARE Treindustrier. Endringene blir gjort for å tydeliggjøre en samlet gruppe og et sterkt kompetansemiljø innen industrielt trebyggeri som drar nytte av hverandre på tvers av alle avdelinger i hele selskapet.
ARE Treindustrier AS eies av selskapene Are Brug AS, Jatak Bergen AS, Jatak Kaupanger AS og Jatak Ringsaker AS, og det er disse selskapene som nå samles under felles flagg som ARE Treindustrier.
Jatak- Kaupanger, Bergen, Ringsaker og Are Brug bytter navn og logo
Med endringene om en felles merkevare følger også en navnendring for våre avdelinger. Dette har ingen praktisk betydning for kunder. Våre kunder er vårt største fokus og vil fortsette å utvikle og levere mer av det vi kan best; Helhetlige og spesialtilpassede konstruksjoner i tre og mer effektive løsninger på byggeplass. Du møter de samme menneskene når du tar kontakt med oss.
Om ARE Treindustrier
Vi er en partner som gjennom bredt produktsortiment, sterk prosjekteringskompetanse og tett samarbeid med deg utvikler smidige, trygge og bærekraftige byggeprosesser. Slik skaper vi lønnsomhet og konkurransekraft for deg og dine byggeprosjekter. Bygd smart på naturlig vis
Om Jatak-alliansen
ARE Treindustrier er en del av Jatak-alliansen. Jatak-alliansen er en allianse av selvstendige og uavhengige bedrifter som utvikler, prosjekterer og produserer konstruksjoner for bygging i tre, slik at du som kvalitetsbevisst kunde skal nyte godt av innovative og effektive løsninger med fokus på bærekraft og miljø.